تبلیغات
هنرگمشده هنرگمشده

۲۲ اکتبر فرا رسید و همانگونه که برنامه ریزی شده بود کمپانی مایکروسافت نسخه نهایی ویندوز ۷ را با برگذاری جشن های مختلف در سراسر دنیا منتشر نمود.

مایکروسافت در دو شهر مهم نیوزلند یعنی Auckland و Wellington بنرهای تبلیغاتی بزرگی را به نمایش گذاشت که از کنار هم قرار گرفتن طرفداران ویندوز ۷ ساخته می شدند.

از این پس ویندوز ۷ نسخه نهایی به صورت رسمی در سراسر دنیا در اختیار علاقه مندان خواهد بود در حالیکه تا پیش از این تنها امکان دریافت آن از طریق وب سایت های technet/msdn امکان پذیر بود.

به گزارش مایکروسافت تنها طی ۳ ماه گذشته بیش از ۸ میلیون ویندوز ۷ نسخه آزمایشی در اینترنت دانلود شده بود.

در ماه می، مایکروسافت نسخه پیشنهادی Release Candidate با برچسب “۷۱۰۰″ را ارائه نمود که امکان دریافت آن تا ۲۰ ماه آگوست وجود داشت. کاربران می توانستند از این ویندوزها برای مدت ۶ ماه به صورت رایگان استفاده نمایند.

در ۶ آگوست، مایکروسافت نسخه RTM ویندوز ۷ با برچسب “۷۶۰۰″ را منتشر نمود که به عنوان نسخه نهایی این ویندوز در نظر گرفته شده بود.

نسخه نهایی ویندوز ۷ نتیجه ۳ سال برنامه نویسی، توسعه، آزمایش و پاسخ به خواسته های مشتریان است. از امروز، امکان خرید ویندوز ۷ در خرده فروشی های سراسر دنیا وجود دارد.نوشته شده در تاریخ شنبه 2 آبان 1388 توسط kamran htm | نظرات ()
Blog Skin